رابطه تبادل لینک خودکار برای ورودی فراوان گوکل

رابطه تبادل لینک خودکار برای ورودی فراوان گوکل 

رابطه تبادل لینک خودکار برای ورودی فراوان گوکل

 

رابطه تبادل لینک خودکار برای ورودی فراوان گوکل  سالهاست که وبمستران و صاحبان سایت ها برای افزایش گوگل پیج رنک خود اقدام به تبادل لینک می نمایند. گوگل نیز برای مقابله با این کلک اقدام به طراحی الگوریتمهایی نمود که تبادل لینک های دوطرفه را نادیده می گیرد.

 

تبادل لینک سه طرفه، بهترین و کاربردی ترین روش افزایش پیج رنک و در نتیجه افزایش آمار بازدید سایت و وبلاگ است. با این سیستمی که ما برای شما عزیزان به طور رایگان فراهم آورده ایم شما برای تبادل لینک نیازی نیست به شیوه ی سنتی عمل کنید و برای ثبت لینکتان در سایت مورد نظر چندین روز منتظر بمانید. در این سیستم خودکار، شما پس از اینکه لینک ما را در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید، پس از پر کردن فرم تبادل لینک و ارسال آن سیستم در همان لحظه لینک شما را اضافه میکند.

 

وب سایت های ایرانی در گذشته و حتی همین الان به تبادل لینک متقابل می پردازند یعنی دو وبمستر لینک سایت دیگری را در سایت خود قرار میدهند به عبارت ساده تر سایت A به سایت B و سایت B به سایت A لینک میدهد. این عملیات در گذشته و قبل از بروز رسانی الگوریتم گوگل از نظر سئو برای سایت ها مفید بود و باعث افزایش رنک وب سایت آنها می شد. اما پس بروز رسانی الگوریتم ها و اجرایی شدن الگوریتم جدید، گوگل به وب سایت هایی که به طور مستقیم به یکدیگر لینک داده اند

 

امتیاز زیادی نمی دهد حتی در برخی منابع ذکر شده است که سایت هایی که به هم لینک متقابل می دهند ممکن است در شرایطی امتیاز منفی هم دریافت کنند! در چنین شرایطی بود که بجث تبادل لینک غیر متقابل یا تبادل لینک سه طرفه مطرح شد و به سرعت مورد توجه قرار گرفت. در این روش سایت ها به شکل متقابل به یکدیگر لینک نمی دهند بلکه سه سایت مختلف لینک ها را طوری در سایت خود قرار میدهند که هیچ کدام از تبادل ها، متقابل نباشد به عبارت دیگر سایت A به سایت B لینک میدهد، سایت B به سایت C و سایت C به سایت A لینک میدهد. این مدل، مدل ابتدایی و ساده ترین روش تبادل لینک سه طرفه می باشد. به طور خلاصه میتوان گفت : در تبادل لینک سه طرفه شما باید از سایت هایی لینک بگیرید که به آنها لینک نداده اید.

/ 0 نظر / 32 بازدید